Stiklų Dekoravimo Plėvelės

Dekoravimo raštų pavydžiai Žiūrėti visus

Dekoravimo plėvelės langams – tai revoliucija stiklų pasaulyje!

Dekoratyvinės plėvelės langams kasdien vis labiau tampa būtinu atributu naujoviškuose ir stilinguose interjerų išpildymuose. Puošdami savo interjerą dekoratyvinėmis langų plėvelėmis, Jūs iškart gaunate net kelias funkcijas viename savo sprendime:

Pirma, tokios stiklų plėvelės leidžia įgyvendinti nerealiausius ir įdomiausius Jūsų dizaineriškus interjerų sprendimus.

Antra, dekoratyvinės stiklų plėvelės sutvirtina patį stiklą ir tuo pačiu suteikia apsaugą ten esantiems žmonėms tuo atveju, jei stiklas dėl kažkokių tai priežasčių dužtų. Plėvelės dėka stiklo šukės neišsibarstytų, o liktų su plėvele.

Trečia, šios plėvelės yra puikus pagalbininkas kuriant stilingą interjerą kartu išsaugant ir konfidencialumą. Ofisuose, salonuose ir kitose patalpose matinė dekoratyvinė plėvelė ne tik sukurs jaukumo įspūdį, bet kartu tuos stiklus pavers pažymėtais ir matomais, tam, kad žmonės nesugalvotų per juos kiaurai pereiti. Tai vėlgi yra mūsų pačių saugumui.

Ketvirta, dekoratyvinės langų plėvelės kartu gali teikti ir informacinę funkciją, t.y., iš pačios plėvelės galima išpjauti arba pačioje plėvelėje galima išploteriuoti Jūsų kompanijos  logotipus, įvairius tekstus ar vaizdus, kurie suteiks išskirtinumo ir kartu estetiškumo įspūdį.

Estetika, komfortas, originalumas, saugumas – štai tie keturi motyvai pasirinkti dekoravimo plėveles langams. Stiklo dekoravimas plėvele – tai puikus būdas raštais ar dekoracijomis papuošti stiklinę pertvarą ar paprasčiausią langą. Turime didžiulį raštų, ornamentų pasirinkimą, taip pat atkartojame kliento interjero detales (tapeto, užuolaidos, plytelių, kiliminės dangos raštą) ir perkeliame ant stiklo. Suteikite savo namams ir ofisams išskirtinumo ir jaukumo. Jūs galvojate ir kuriate, o mes jūsų kūrybą paverčiame išsipildžiusia tikrove!

Dekoratyvinės plėvelės dar nuostabios ir tuo, kad visiškai nereikalauja priežiūros, lengvai plaunasi, gerai išlaiko temperatūrų svyravimus, padidintą drėgnumą, nesukrenta ir neišsitampo. Ant visų paviršių jos atrodo estetiškai ir nepriekaištingai. Galima dekoruoti baldų stiklus, vitrinas, ofisų, restoranų, vaistinių, grožio salonų, pramogų centrų pertvaras ir langus. Ištaigingiausiems namams ir butams, balkonams čia taip pat galima suteikti pačių netikėčiausių sprendimų.

Jei netyčia ir čia pritrūkot fantazijos, tuomet internete ar kur kitur susiraskit ir išsirinkit bet kokį, širdį pavergusį vaizdą, pvz. kokį peizažą, gamtos ar visatos įspūdingą reiškinį, miesto, šalies, architektūrinio statinio ar šiaip patikusią nuotrauką ir mes perkelsim ją ant stiklo. Šiuo metu toks stiklas su foto plėvele yra itin populiarus dėti virtuvės kambariuose: tarp spintelių, prie kriauklės ar dujinės viryklės. Tai kartu ir labai gražu, ir labai praktiška, nes priežiūros stiklui reikia kur kas mažiau nei plytelėms. Žodžiu, su foto plėvele galimybės čia jau neribotos! O tai jūsų namus (virtuvę, kambarius, koridorių, terasą, baldus) ar biurą  gali pakeisti neatpažįstamai ir tuo pačiu suteikti sėkmingo ir išskirtinio žmogaus  įvaizdį pačiam šeimininkui.

Dekoravimo plėvelės langams – tai lengvas ir pigus būdas atnaujinti ir papuošti savo namus ir darbo aplinką.

Stiklų dekoravimo plėvelės

Plėvelės nuo saulės karščio

Apsauginės plėvelės

Stiklas virtuvei ir baldams

Kontaktai

Įmonės kodas: 302812551
PVM mokėtojo kodas: LT100007166313
a.s. LT45 4010 0495 0124 8512
AB Luminor bank
Lakštingalų g. 10, Londonas, Jonavos r.
Mob. tel. nr. +370 628 88844
El. paštas info@elanis.lt Darbo laikas:
I – V 9.00-17.00
VI – VII Nedirbame Dirbame visoje Lietuvoje!