Plėvelės Nuo Saulės Karščio

Žiūrėti visus

Saulės kontrolės plėvelė – plėvelė nuo saulės

Jinai jums reikalinga nes:

1. Padidina darbo produktyvumą ir komfortą patalpoje.

2. Visiškai neužtamsina patalpos kaip žaliuzės ar roletai.

3. Apsaugo baldus ir grindis nuo deginančio saulės poveikio.

4. Sureguliuoja temperatūrą patalpose.

5. Sušvelnina saulės šviesos akinimą.

Keli saulės kontrolės plėvelės klijavimo pavyzdžiai ant langų:

  • Jūsų langai yra pietinėje pusėje ir patalpas reikia apsaugoti nuo saulės karščio arba jūs turite žiemos sodą, kuriame vasarą būna nežmoniškai karšta.
  • Jūs norite apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių į patalpos vidų iš gatvės pusės ar, kad jūsų langai turėtų vienos krypties matomumo efektą arba visai blokuotų permatomumą.
  • Jūs norite pakeisti pastato eksterjerinį vaizdą. Turbūt dauguma esate matę skirtingų atspalvių stiklus ar pastatus su veidrodinio atspindžio stiklais.
  • Jeigu turite patalpoje baseiną, tai būtina jį apsaugoti nuo UV spindulių, kad vanduo jame nepradėtų žydėti.

Saulės kontrolės plėvelė sulaiko UV spindulius iki 98%.

Bet kuri saulės kontrolės plėvelė langams, net ir pati šviesiausia, sulaiko UV spindulius iki 98%. Norim priminti, kad UV spinduliai blukina namų interjerą (užuolaidas, grindis, kiliminę dangą, baldus, prekes vitrinose), taip pat jie yra itin kenksmingi mūsų akims. Kai kas pergyvena, kad gėlės, puošiančios namus, užklijavus saulės kontrolės plėvelę, nustos augti. Bet mes galim patikinti, kad tai tik mitas, nes jos puikiausiai toliau auga ir žydi.

Saulės kontrolės plėvelė saugo nuo saulės energijos pertekliaus

Saulės kontrolės plėvelė, užklijuota ant pastato langų, atspindi didžiąją dalį saulės infraraudonųjų spindulių (karščio ), ko pasekoje vasaros metu jūsų patalpose visiškai nebūna karšta. Saulės kontrolės plėvelė nuo saulės, kaip ir žaliuzės ar roletai, veikia vienodai efektyviai, tik per plėvelę jūs neprarandate galimybės mėgautis vaizdu už lango. Beje, vasaros metu jūs sutaupote nemažai pinigėlių kondicionavimo išlaidoms, o šaltuoju metų laiku jūs sutaupote ant šildymo kaštų. Kadangi saulės kontrolės plėvelė žiemą veikia kaip termoizoliacinė plėvelė, tai ji mūsų brangią šiluminę energiją, išeinančią per stiklą, atspindi atgal į patalpas.

Saulės kontrolės plėvelė sustiprina stiklą

Saulės kontrolės plėvelė stiprina stiklą. Užklijuota ant stiklo net pati ploniausia tonuota plėvelė veikia kaip tripleksas (pvz. priekinis automobilio stiklas). Stiklas apklijuotas tonuota ar veidrodine plėvele dūžio metu nesubyra ir nieko nesužeidžia, nes visos šukės lieka prilipusios prie plėvelės. O tai jau yra saugus stiklas.

Saulės kontrolės plėvelė pagerina garso izoliaciją

Kompozicija stiklas + plėvelė pagerina garso izoliaciją ir tuo pačiu apsunkina garso virpesių perėmimą nuo stiklo specialiai aparatūrai (pasiklausymui).

Veidrodinė plėvelė padeda apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių

Veidrodinė plėvelė padės jums apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių, dėl savo vienos krypties permatomumo savybės veidrodinė plėvelė neleis į jūsų namus, sandėlį ar kitas patalpas patekti nei pašaliniams žvilgsniams nei UV spinduliams, kurie neigiamai veikia ir blukina sieninius tapetus, lakuotus paviršius, minkštus baldus. Jūs ilgai galėsite džiaugtis ryškiomis interjero detalėmis, kurios tiesiog nebluks nuo UV spindulių.

Mūsų įmonė atlieka saulės kontrolės plėvelės klijavimo darbus kaip ir savo gamybinėse patalpose, taip ir kliento patalpose. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Turime kvalifikuotus, atsakingus darbuotojus, kurie visus saulės kontrolės plėvelės klijavimo darbus atlieka kruopščiai ir greitai, stengdamiesi sukelti klientui kuo mažiau nepatogumų.

Stiklų dekoravimo plėvelės

Plėvelės nuo saulės karščio

Apsauginės plėvelės

Stiklas virtuvei ir baldams

Kontaktai

Įmonės kodas: 302812551
PVM mokėtojo kodas: LT100007166313
a.s. LT45 4010 0495 0124 8512
AB Luminor bank
Lakštingalų g. 10, Londonas, Jonavos r.
Mob. tel. nr. +370 628 88844
El. paštas info@elanis.lt Darbo laikas:
I – V 9.00-17.00
VI – VII Nedirbame Dirbame visoje Lietuvoje!