Apsauginės Plėvelės

Žiūrėti visus

Apsauginės plėvelės, tai itin skaidrios plėvelės sustiprinančios stiklą iki 3 kartų.Priklausomai nuo patalpų rizikos laipsnio, reikalaujamo apsaugos lygio, stiklų storio bei dydžio, mes padėsime Jums pasirinkti optimaliausią variantą nes plėvelių yra nuo 100 iki 350 mikronų storio.

Apsauginė langų plėvelė ( Šarvuotas stiklas):

Apsauginės langų plėvelės yra nepakeičiamos ten, kur galimi tiesioginiai sprogimai, ginkluoti apiplėšimai ir su tuo susiję tiesioginės pasekmės, tokios kaip stiklo šukės ir jų pažeidimai, pradedant nuo materialaus turto iki fizinio asmens ar vaiko sužalojimo. Stipriai smūgiuojant ar šaunant į stiklą, apklijuotą prieš smūgine plėvele, jame gali atsirasti tik nedidelė skylutė, bet tam, kad patekti į patalpą mažos skylutės neužtenka ir reikia įdėti dar labai daug pastangų. O tai užima labai daug laiko. Apsauginė plėvelė langams atmeta apiplėšimo galimybę, atlaikydama net stipriausius smūgius, nuo kurių neapklijuotas apsaugine plėvele stiklas iškarto būtų subyrėjęs į šipulius. Be to, net jeigu apklijuotas apsaugine plėvele stiklas yra pažeistas, jis vis tiek toliau tebebūna lango rėmuose ir, kaip praktika parodė, apsauginės langų plėvelės sulaiko piktadarius ar kaip daugumoje atvejų, priverčia įsibrovėlius atsisakyti savų kėslų.

Apsauginė plėvelė langams – Jokių šukių ( Triplekso analogas ):

Specialistai niūriai juokauja, kad jei stiklas būtų išrastas šiandien, jis greičiausiai būtų uždraustas naudoti, dėl saugumo standartų neatitikimo. Ir tikrai, sudaužyto stiklo šukės kelia didžiulę grėsmę žmogaus sveikatai, o kartais net gyvybei. Pagal statistiką net trečdalis visų buitinių traumų, pradedant lengvais kūno sužalojimais, baigiant mirtinais atvejais yra susiję su stiklu ir jo šukėmis. Nuo tokių dalykų niekas nėra apsaugotas: įsisiautėjęs vaikas nepastebėjo stiklinių durų, ar akmuo išsprūdęs iš po automobilio rato, ar užsigalvojęs suaugęs žmogus paslysta ant šlapių poliruotų grindų…

Apsauginė stiklų plėvelė – Apsauga nuo sprogimo:

Apsauginės plėvelės stiklui apsaugo nuo ugnies įsiveržimo. Gaisro atveju apsauga iš lauko pusės žinoma nėra labai reikalinga, bet reikalinga apsaugai tarp patalpų, kur yra stiklinės ar įstiklintos durys. Pagal statistiką ugnis patalpoje gali laikytis iki 45 minučių, jei ne stiklas, kuris nuo aukštos temperatūros pats pirmas  pradeda trūkinėti ir leidžia ugniai plisti į gretimas patalpas. Ir jei atsižvelgiant į statistiką, kad gyvenamasis kambarys dega ne ilgiau 30 minučių, tai apsauginės plėvelės gali užkirsti kelią ugnies plitimui į gretimas gyvenamąsias patalpas. Nors aišku dar priklauso ir nuo pačių durų konstrukcijos, bet visgi apklijuotas stiklas apsaugine plėvele sumažina tikimybę būti sužeistam stiklo šukių ir sėkmingai atlaikyti net sprogimo bangą. Pažeistą stiklą apsauginė plėvelė laiko durų rėme arba leidžia jam iškristi visam, o ne išsilakstyti aštriomis stiklo šukėmis į visas puses, kurios gali sugadinti brangią aparatūrą, buitinę techniką, baldus, prekes vitrinose, jau nekalbant apie žmogaus sveikatą ar gyvybę.

Apsauginės plėvelės klijavimas vietoj grotų.

Grotos ne problema vagims ir plėšikams. Jie matydami su kuo turės susidurti patekdami į patalpą nesunkiai ir be didelio triukšmo pašalina tokias kliūtis kaip grotos ar apsauginės žaliuzės sau iš kelio. O antivandalinė plėvelė yra nematomas ir neįveikiamas namų sargas, nes joks plėšikas tokioms apsaugos priemonėms dažniausiai nebūna pasiruošęs. Taip pat grotos gali būti didžiausias jūsų priešas gaisro atveju, kai vienintelis išėjimas iš degančios patalpos yra langas kuris jomis užkirstas.

Plėvelių savybės yra patvirtintos testais, atliktais JAV ir Lietuvoje rezultatais, jos atitinka LST EN 12600 ; LST EN 356 reikalavimus.

Stiklų dekoravimo plėvelės

Plėvelės nuo saulės karščio

Apsauginės plėvelės

Stiklas virtuvei ir baldams

Kontaktai

Įmonės kodas: 302812551
PVM mokėtojo kodas: LT100007166313
a.s. LT45 4010 0495 0124 8512
AB Luminor bank
Lakštingalų g. 10, Londonas, Jonavos r.
Mob. tel. nr. +370 628 88844
El. paštas info@elanis.lt Darbo laikas:
I – V 9.00-17.00
VI – VII Nedirbame Dirbame visoje Lietuvoje!