(Lietuvių) Stiklas virtuvei ir baldams

Decorative patters for the kitchen and furniture View all

Virtuviniai stiklai su foto plėvele (arba stiklinė sienelė su foto plėvele virtuvės balduose).

 

Ne paslaptis, kad virtuvėje, maisto ruošimo zonoje, nuolatos būna pilna visokiausių nešvarumų: riebalų, vandens, skystųjų (garų) lašelių ir suodžių. Kad nepraleisti daug savo laiko bevalant ir švarinant , reikalinga pasirinkti pačią teisingiausią ir geriausią darbo aplinką. Vienas geriausių sprendimų būtų – sieninis virtuvinis stiklas su foto plėvele maisto gaminimo vietoje. Kokie čia būtų privalumai?

Pirmiausia, stiklinė sienelė virtuvės balduose – tai efektyvus dekoro (interjero) papuošimo elementas. Virtuvinis stiklas su foto plėvele, ne tik vizualiai praplatina visą virtuvės kambarį ir daro jį šviesesnį, bet ir sukuria pačiai virtuvei šventinę nuotaiką.

Kitas privalumas būtų tai, kad stiklo pagalba galima būtų paslėpti visus paviršinius sienos tarp virtuvės spintelių defektus ir nelygumus. Arba atvirkščiai, stiklo pagalba galima būtų apsaugoti nuo nešvarumų gražų ir išskirtinį sienos natūralumą ir išryškinti jos privalumus ( pavyzdžiui, panaudojant permatomą stiklą, kad apsaugoti Venecijos tinką ar senovines lentas ar rąstus prie viryklės).

Stiklas yra lygus, todėl jį labai lengva ir paprasta valyti ir prižiūrėti.

Virtuviniai stiklai su foto plėvele montuojasi kur kas greičiau nei pavyzdžiui kokios plytelės.

Tokios virtuvinės stiklo sienelės su foto plėvele yra labai ilgas tarnavimo laikas, nes stiklas yra atsparus ir karščiui, ir temperatūros pokyčiams bei jo yra aukštas nedūžtamumas. Be to, norint greitai ir gana pigiai atsinaujinti pačią virtuvę, užtenka vien pasikeisti virtuvinio stiklo foto plėvelės vaizdą.

Kalbant apie pačius vaizdus – tai yra be galo didelė pasirinkimo įvairovė! Tai gali būti ir Jūsų vaiko piešinys, akvariumo ar koks gamtos vaizdas, miesto ar savo pačių nuotraukos ir t.t. Čia jau būtų pagal Jūsų pačių norus ir pageidavimus.

Taigi, sieninis virtuvės stiklas su foto plėvele – praktiška ir graži idėja puošiant savo pačių namų virtuvės interjerą. Tie unikalūs foto plėvelės vaizdai ir raštai, tinkantys tik Jūsų virtuvei, darys Jūsų namus išskirtinius ir unikalius. Ir ne tik! Mes Jums siūlome būti ir dar drąsesniais ir apsiklijuoti savo pačius virtuvės baldus foto plėvele. Tai dar labiau išryškins Jūsų išskirtinumą ir originalumą. Mes Jums tikrai čia padėsime :)

 

Plėvelės baldams.

 

Mūsų laikais vis daugiau žmonių savo namų ir ofisų interjerui kurti renkasi vis daugiau stiklo detalių: durys, pertvaros, turėklai, laiptai, lentynos, baldai. Šiuo atveju praplatėja galimybių pasirinkimas padaryti savo aplinką kuo jaukesnę ir išskirtinesnę. Juk, sutikite su tuo, kad ten, kur mes praleidžiame labai daug savo laiko yra labai svarbu susikurti savo aplinką taip, kad ji mus teigiamai veiktų, o ne atvirkščiai. Taigi čia mes galime Jums labai padėti. Visus stiklus galima įvairiai puošti, dekoruoti ar tiesiog užmatinti plėvele. Labai populiaru pasidarė balduose esančių stiklų matinimas plėvele ar net foto plėvele bei puošimas jų išraižytais ornamentais. O apjungus stiklo matinimą iš vienos jo pusės ir dekorą iš kitos jo pusės, gaunamas vizualiai giluminis vaizdas. O jeigu dar sužaisti su spalvomis, tai rezultatas pranoksta visus lūkesčius!

Ir kai Jūsų baldai ar Jūsų aplinka Jums jau visiškai nusibosta, tai visiškai nebūtina kažką keisti iš pagrindų. Jums tereikia papildyti savo kambarių interjerą viena ar keliomis detalėmis ir vaizdas jau tampa visiškai kitoks. Juk plėvelės klijuojasi ant visų kietųjų paviršių ir jomis galima varijuoti labai įvairiai. Tai gali būti ir koks plėvelės raižinys ant Jūsų spintos durų, ant sienos virš Jūsų lovos kokio skrendančio paukščio raižinys, ant lubų žvaigždžių ir planetų motyvai, o ant grindų užklijavus foto plėvelę su vandens ir vandens lelijų vaizdu, galite pasijusti tarsi vaikščiodami vandens paviršiumi. Ir čia tik šiaip keletas pavyzdžių.

Taigi mes Jums siūlome pasipuošti ne tik savo namų ir darbo aplinkoj esančius stiklus, bet ir viską ką galima sugalvoti: veidrodžius, spintas, visus kietuosius baldus, laiptus, turėklus, lubas, sienas ir net grindis. Juk šiais laikais reikia tik truputį fantazijos ir viskas yra įmanoma. Mes Jums padėsim kuo galėsim

 

Stiklų dekoravimo plėvelės

Plėvelės nuo saulės karščio

Apsauginės plėvelės

Stiklas virtuvei ir baldams